Misijní neděle v Jeseníku

Krásnou neděli jsme měli  23.10.2016 v Jeseníku, kde jsme nejen prožili a významnou měrou přispěli k misijním úmyslům této neděle, ale také oslavili narozeniny našeho otce P. Mgr. Kazimíra Buby a to zpěvem kostelního sboru, gratulací a dárkem. A tak i my se zde ze srdce připojujeme k veršům naší milé farnice Marcelky a přejeme :

Narozeniny – otec Kazimír

Kněží se nám vystřídali,
tak jdu jako poupě malý
našemu novému otci
s přáním, které nesu v srdci.

Ať se splní, po čem touží,
jako věrný pastýř slouží,
postará se o své ovce,
neskončí po prvním roce.

S Pánem ať se rozhoduje,
chvály, úklid připravuje,
ať je farnost stále bdělá,
jenom radosti mu dělá.

Až nebude stav příznivý,
zas svoje Alpy navštíví,
přiblíží se svému Pánu,
On otevře srdce bránu.

Za modlitby děkujeme
a co ještě popřejeme?
Aby Duch Vám dával sílu,
svoje dary k tomu dílu.

Ať Vás chrání Matka Boží,
řady věřících se množí,
Bůh Vám žehná každou chvíli,
vede Vás bezpečně k cíli.

Po mši svaté jsme ještě mohli navštívit farní „bazar“, to je sbírka různých předmětů a knih, které věnují farníci a potom se na farním bazaru „rozprodají“ za symbolické ceny stanovené kupujícím, ve prospěch misií. Tentokrát tento „bazar“ vynesl kolem 2.000 Kč a to ještě nebyla konečná cifra. Tento bazar uspořádal pro naši farnost „Katolický spolek“, který pracuje při naší farnosti několik měsíců. Díky všem, kteří se na akcích této krásné neděle podíleli.